Головний редактор журналу «Футбол» у своїй конференції на MatchDay поділився думками щодо майбутнього київського «Динамо»
Один з читачів висловив цікаву гіпотезу: "Навесні багаnо легіонерів (гравців збірних) будуть лізти із шкіри, щоб потрапити в основу і показати хороший рівень майстерності. Це необхідно їм для поїздки в Бразилію. А потім буде сильний спад і витягнути команду зможуть, в основному, українські гравці. Так що Блохіну спочатку пощастить, а потім проблеми командного спілкування встануть ще гостріше. чи розуміє це Ігор Суркіс чи ні?"
"Якщо вони на ділі проявлять хоча б 50 відсотків того, що обіцяють на словах, то "Динамо" і "Валенсію" пройде, і "Шахтар" обіграє.
Позиція Суркіса... Зрозуміло, він бачить і, напевно, побільше... Але, як би це сформулювати... Багато чого спонукало до активних дій і в листопаді, і в травні, але всі ці фактори, кинуті на чашки ваг, в підсумку дали ось цю хитку рівновагу. Я, напевно, говорю занадто абстрактно, але зрозумійте, наскільки складно в цьому випадку дати відмашку - рубити, і легендарний статус Олега Блохіна - це не остання причина, чому такої дії не послідувало. Що ж, це його і команди шанс, а ось як вони його використають... Дай-то Бог", - резюмував Франков.