Йожеф Сабо: «У «Динамо» - надзвичайно важкий календар зустрічей»

Динамо Київ 24 Січня, 08:09
Колишній головний тренер «Динамо» Київ Йожеф Сабо прокоментував результат жеребкування 1/4 фіналу Кубка України для «біло-синіх».

«Говорити ж про протистояння «Металіста» і «Динамо» зараз досить важко. Складно розмірковувати про березневу гру в січні, ми ж не знаємо, в якому стані підійдуть до зустрічі обидві команди. Але у «Динамо» - надзвичайно важкий календар зустрічей. Складно сказати, чи зуміє київська команда впоратися з таким навантаженням. В якійсь мірі це буде іспит: як для футболістів, так і для головного тренера. Олег Блохін хотів, щоб 2013-ий рік невезіння скоріше закінчився, але ось уже перше жеребкування в січні визначило в суперники ледь не найсильнішу команду з усіх можливих.

Участь команд з нижчих ліг в такій серйозній стадії Кубка України - великий плюс для українського футболу і його популяризації. Думаю, глядачі в регіонах з задоволенням побачили б у дії тих футболістів, яких вони дивляться тільки по телевізору. Такі матчі завжди збирають повні стадіони, це справжнє свято для людей.

Сюрпризів в 1/4 фіналу Кубка України не буде - слабкі команди програють своїм більш сильним суперникам. Звичайно, зустріч «Ниви» та «Славутича» - це лотерея», - цитує Сабо «СЕ в Україні».