Навіть у тому випадку, якщо футболісти «Динамо» подолають чвертьфінальний бар'єр Кубка України у вигляді «Металіста», їм не доведеться розраховувати на додаткові преміальні.
- У нас немає преміальних в Кубку. У нас преміальні, якщо команда виграє Кубок. Якщо йдеш з кубком - тоді є преміальні.
Премія однакова для всієї команди, всі знають про це. Нічого нового. Хто б нам не попався – «Шахтар», «Металіст» - не має жодного значення, - пояснив Суркіс.