Віталій Лисицький: «Рівень нашого чемпіонату потроху росте»

Футбол України 30 Липня, 12:27
28 липня завершився 3 тур української Прем'єр-ліги для сімферопольської «Таврії» і ужгородської «Говерли». Своїми враженнями від гри і подальшій підготовці до наступної зустрічі першої частини сезону поділився капітан «Говерли» Віталій Лисицький. - Яку оцінку можете дати матчу? - З чийого боку? - З вашого. - Ми виграли - це добре. Я думаю, ми непогано зіграли. - Які сильні і слабкі сторони можете відзначити у «Таврії»? - З цього приводу нехай відповідає головний тренер сімферопольського клубу. Я можу сказати за нашу команду, що ми грали до кінця, і в підсумку перемогли. - Як працюється під керівництвом В'ячеслава Грозного? - Це сильний фахівець, я вважаю, один з кращих в Україні. Він дуже серйозно підходить до своєї роботи. Найголовніше - вміє донести ті завдання, які футболіст повинен виконувати. - Швидкий гол вам допоміг адаптуватися до гри і заволодіти ініціативою на полі? - Коли команда забиває швидкий гол, це дає трохи більше впевненості у своїх силах. - Перші три тури показують, що легко в цьому чемпіонаті не буде нікому? - Я вважаю, що рівень нашого чемпіонату потроху росте, тому, звичайно, у нас є 4, а може 5 команд, трохи вище рівнем. Всі інші, 10-11 команд, - однакового рівня. Тому в кожній грі можна як втратити очки, так і набрати. - Нещодавно був такий інцидент, коли Віктор Леоненко в студії програми «Профутбол» висловив свою думку про те, що «Шахтар» у Прем'єр-лізі може купити все. Що ви думаєте з цього приводу? - Леоненко так сказав, значить, так воно і є. Може бути це правда, а може не зовсім, я не знаю. - Наступна гра у вас буде із запорізьким «Металургом». З чого почнеться ваша підготовка? - Наскільки мені відомо, у понеділок у нас буде вихідний. У вівторок спочатку розбір і перегляд нашої гри, потім будемо тренуватися. Ельзара Джапарова
28 липня завершився 3 тур української Прем'єр-ліги для сімферопольської «Таврії» і ужгородської «Говерли». Своїми враженнями від гри і подальшій підготовці до наступної зустрічі першої частини сезону поділився капітан «Говерли» Віталій Лисицький.



- Яку оцінку можете дати матчу?



- З чийого боку?



- З вашого.



- Ми виграли - це добре. Я думаю, ми непогано зіграли.



- Які сильні і слабкі сторони можете відзначити у «Таврії»?



- З цього приводу нехай відповідає головний тренер сімферопольського клубу. Я можу сказати за нашу команду, що ми грали до кінця, і в підсумку перемогли.



- Як працюється під керівництвом В'ячеслава Грозного?




- Це сильний фахівець, я вважаю, один з кращих в Україні. Він дуже серйозно підходить до своєї роботи. Найголовніше - вміє донести ті завдання, які футболіст повинен виконувати.



- Швидкий гол вам допоміг адаптуватися до гри і заволодіти ініціативою на полі?



- Коли команда забиває швидкий гол, це дає трохи більше впевненості у своїх силах.



- Перші три тури показують, що легко в цьому чемпіонаті не буде нікому?



- Я вважаю, що рівень нашого чемпіонату потроху росте, тому, звичайно, у нас є 4, а може 5 команд, трохи вище рівнем. Всі інші, 10-11 команд, - однакового рівня. Тому в кожній грі можна як втратити очки, так і набрати.



- Нещодавно був такий інцидент, коли Віктор Леоненко в студії програми «Профутбол» висловив свою думку про те, що «Шахтар» у Прем'єр-лізі може купити все. Що ви думаєте з цього приводу?



- Леоненко так сказав, значить, так воно і є. Може бути це правда, а може не зовсім, я не знаю.



- Наступна гра у вас буде із запорізьким «Металургом». З чого почнеться ваша підготовка?



- Наскільки мені відомо, у понеділок у нас буде вихідний. У вівторок спочатку розбір і перегляд нашої гри, потім будемо тренуватися.



Ельзара Джапарова