"В нас зіграна команда, залишилися ті ж гравці. Ми налаштовані, як мінімум, на нічию, але перемога, звісно, також нам не завадить. Все в наших руках. Я думаю, ми все можемо", - сказав Коноплянка.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
"В нас зіграна команда, залишилися ті ж гравці. Ми налаштовані, як мінімум, на нічию, але перемога, звісно, також нам не завадить. Все в наших руках. Я думаю, ми все можемо", - сказав Коноплянка.