У фіналі Меморіалу Макарова «Динамо-2» зіграє з «Десною»

Динамо Київ 24 Січня, 18:31
Сьогодні в драматичних півфінальних матчах першолігові команди перемогли обласні колективи.

Як і минулого року, фінальну пару турніру пам'яті О.А.Макарова складуть чернігівська Десна і Динамо-2. У торішньому турнірі, нагадаємо, Динамо-2 задіяло Мілевського, Юссуфа і Каддурі, а Десна - Піщура, який згодом став кращим бомбардиром узбецького гранда Бунедкора.

Цього разу дві команди, які вже представляють першу лігу, також дісталися до фіналу. Чернігівська Десна в своєму півфіналі здобула перемогу над ФК Путрівка - 4:1 (Грипу, 21, 31, Мачуленко, 56, Картушов, 66 - Вишняк, 7), а київське Динамо-2 в драматичному матчі перемогло Росичі з Богуслава - 4:3 (Акубардія, 32, Савченко, 34, Хльобас, 56, Нечай, 80 - Шваб, 20, 86, Олексієнко, 38). 

Фінальна зустріч відбудеться в неділю, 26 січня в динамівському манежі у Конча-Заспі (13:00).