- Шансів на перемогу більше у «Шахтаря» і «Чорноморця», і «Динамо» обіграє «Металіст», хоча і грає на виїзді. А пара «Славутич » - «Нива», звичайно, непередбачувана, але думаю, виграє «домашня» команда. І це навіть незважаючи на те, що «Славутич» у Другій лізі, а «Нива» - у Першій.
Приймаючим командам нижчих дивізіонів буде важко, так як у березні ще, безумовно, позначиться якість ігрових полів. Наприклад, ми чудово пам'ятаємо, яким нерівним було поле у «Десни», ще й йшов мокрий сніг, гравці замерзли. Невідомо, якими будуть погодні умови в день кубкових матчів. А коли гравцям не вистачає майстерності при врахуванні стану полів, тоді суперники «вирівнюються », тим паче, кубкові зустрічі складаються з одного матчу. Тому все одно сенсації будуть.
Звичайно, найцікавішим буде матч «Металіст» - «Динамо», до того ж, в Харкові стадіон відповідає європейському рівню. Думаю, київська команда виграє з рахунком 1:2.