Стали відомі результати переговорів українського та чеського клубів з приводу можливого трансферу «динамівця» Сергія Рибалки.
«Сергій мав велике бажання грати в Плзені, але ми не дійшли до остаточної угоди з «Динамо» Київ і переговори було завершено», - повідомив Адольф Садек, керуючий директор «Вікторії».
«Ми не змогли узгодити деталі контракту. Український та чеський ринок – зовсім різні. Нас не влаштовує сума під мільйон євро. Ми хотіли взяти Сергія у шестимісячну оренду з правом викупу, але «Динамо» не пристало на наші умови», - цитує Садека iSport.cz.
Нагадаємо, Сергій Рибалка мав достьвелике бажання приєднатися до «Вікторії» Плзень.