Петро Порошенко: «У мене є приємна звістка для вболівальників київського Динамо»

Динамо Київ 25 Січня, 21:32
В суботу увечері на Майдані Незалежності перед народом з промовами виступили кандидати від опозиції. Слово мав і відомий політик Петро Порошенко.

"Приємна звістка для фанатів київського «Динамо». Я обіцяю, що після нашої перемоги за одну добу ми відновимо бруківку на вулиці Грушевського. Також обіцяю за власні кошти відремонтувати стадіон «Динамо», який нібито вважається зруйнованим. Не треба нас цим лякати!", - запевнив політик. 

Також Порошенко висловив свою подяку всім ультрас футбольних клубів України за їхню підтримку в кожному із міст, де футбольні фанати оберігають протестувальників від так званих «тітушок-провокаторів».