Дуду, швидше за все, не приєднається до «Динамо» на зборах в Іспанії

Динамо Київ 27 Січня, 08:51
Київське «Динамо» перший збір в Іспанії проводить без бразильського півзахисника Дуду.

Київське

«Динамо

» перший збір в Іспанії проводить без бразильського півзахисника Дуду.

Після того як легіонер не з'явився на перше тренування киян у новому році, бразилець повідомив, що не може виїхати на Україну через проблеми з оформленням документів для одного зі своїх родичів. Олег Блохін розраховував, що футболіст приєднається до команди в Марбельї, однак цього так і не відбулося, тому на легіонера найближчим часом тренерський штаб вже не розраховує. Крім того, зрозумілих пояснень, чому так довго Дуду не може прибути в розташування «Динамо», від самого гравця не надходить навіть керівництву клубу.

Нагадаємо, що минулого року перед першим збором через сімейні проблеми Дуду теж пропустив збір в Іспанії і потім готувався до сезону в молодіжній команді.