Олег Саленко: «Ці півроку будуть дуже важливими для українського футболу»

Динамо Київ 27 Січня, 10:06
Колишній гравець «Динамо» Олег Саленко прогнозує, що якщо ситуація з розпадом українських клубів триватиме, то ідея Обєднаного чемпіонату набере оборотів.

 

«Ідея спільного чемпіонату продовжує витати в повітрі. Подивимося ... Ці півроку будуть дуже важливими для українського футболу. За їх підсумками і можна буде говорити про реальність об'єднаної першості з Росією.

Якщо багато українських команди позбудуться фінансування, до цього може і прийти . «Кривбас», «Арсенал» ліквідовувалися. У «Таврії», «Севастополя» проблеми. Є клуби, які утримують люди, пов'язані з бюджетними ресурсами. Якщо політична ситуація в країні зміниться, чи буде у президентів сенс вкладати гроші в футбол?», - цитує Саленка «Сегодня».