Дьємерсі Мбокані: «Збори - це завжди важко»

Динамо Київ 27 Січня, 11:31
Для конголезького нападника Дьємерсі Мбокані підготовчий збір в Іспанії став першим у складі київського «Динамо».

Для конголезького нападника Дь

ємерсі Мбокані підготовчий збір

в Іспанії став першим у складі київського «Динамо».

- За перші десять днів ми провели дуже хорошу роботу. Зараз відчувається втома, але це неминуча частина нашої роботи. Важливі контрольні матчі, в них показуємо все те, що відпрацьовуємо на тренуваннях. Загалом, на зборі йде гарна робота.

- Чи не засмучує, що в перших трьох контрольних матчах на вашому рахунку ще немає забитих м'ячів?

- Не має значення, хто відрізняється в таких матчах. Голи потрібно рахувати в чемпіонаті України і в Лізі Європи, а на зборах перед нами ставляться інші завдання.

- Команда більше місяця відпочивала. Скільки особисто вам потрібно часу, щоб повернути колишні кондиції?

- Враховуючи напружені тренування, до матчів з «Валенсією» буду готовий. Для нас зараз важливі контрольні ігри, в них команда повинна зігратися.

- Чим збір у складі «Динамо» відрізняється від того, що був у вас в льєжському «Стандарде» або брюссельському «Андерлехті»?

- Я б не шукав серйозні відмінності. Є деякі тренувальні моменти, але вони скоріше пов'язані з особистостями тренерів. Скрізь потрібно багато працювати, збори - це завжди важко.

- В Іспанії, в готелі, де зараз живуть динамівці, показують матчі «Валенсії». Якої думки про нашого найближчого суперника?

- Це дуже хороший клуб, навіть зараз я його відношу до п'ятірки провідних в чемпіонаті Іспанії. Сильні гравці та тренер. Зараз вони переживають труднощі і, незважаючи на них, потенціал для поліпшення гри є. Я не зіграю в першому матчі, але все буде вирішуватися в повторному. Намагатимусь в ньому показати свої найкращі якості.