Знову постріли, знову
«
тітушки
», знову кров та жертви...
Група молодих людей спортивної зовнішності в оточенні міліції почали стріляти по ультрас без попередження. Кілька чоловік поранено. Один, схоже, у важкому стані.
Нагадаємо, напередодні футбольні фанати «Дніпра» продемонстрували те, що вони не будуть стоять осторонь від подій в країні, що у них є власна думка і позиція з цього приводу, яка кардинально розходиться з позицією міської влади. Деякі оратори від влади, намагалися навіть кинутися в бійку, у відповідь на образливі слова, але отримали по обличчю разом з підполковником міліції, який спробував їх захистити.
Міліція, яка у цей час перебувала на площі міста, побоялася втрутитися.
У відео присутня нецензурна лексика!