Олег Маїк: «Динамо не вистачило майстерності»

Динамо Київ 27 Січня, 17:44
Автор єдиного голу динамівців у фіналі Меморіалу Макарова Олег Маїк в ефірі каналу «Футбол 1» поділився своїми враженнями.

 

 
- Нам не вистачило майстерності. Противник ж був на півголови сильнішим від нас. У результаті «Десна» і забила два голи, а ми змогли відповісти лише одним, - цитує Олега Footboom.com