Переможець молодіжного ЧС-2011 Дуду, за якого «Динамо» свого часу виклало 5 млн євро, знову ігнорує інтереси команди. Запізнення при виході з відпустки для південноамериканських футболістів не є новинкою, але для «малюка» з Бразилії вони, схоже, увійшли в звичку.
Як стало відомо, Дуду пропустить весь іспанський збір киян. Ніби-то не може оформити документи своєму синові, якого хоче бачити поруч із собою в Україні. І поки його партнери по команді потіють під піренейським сонцем, бразилець ловить рибу у себе на батьківщині в Гоянії. Рік тому Дуду також не поїхав до Марбельї. У січні 2013-го у нього народився другий син, а через тиждень він потрапив до в'язниці, побивши свою дружину і наставивши синців тещі. Тоді Дуду загрожувало три роки позбавлення волі, але до цього не дійшло. Він прилетів до Києва, щоб взяти відпустку за свій рахунок, і повернувся в команду аж навесні. І ось - нові фокуси верткого півзахисника, який, пропускаючи збори, фактично викреслює себе з основного складу на другу частину сезону 2013/14.
«Думаю, Дуду зараз не особливо важливий для «Динамо». Він і так майже не грав, іноді виходив на заміну і нічого надприродного не показував. Нічого страшного в його відсутності для «Динамо немає», - казав екс-наставник киян Анатолій Дем'яненко, пригадавши, яким було з запізненнями легіонерів під час його керівництва командою -. Рінкон одного разу запізнився днів на 8-9. Це найтриваліше запізнення, яке було при мені Про причину щось невиразне говорив, типу сімейних обставин. Крім цього..., ще й із зайвою вагою приїхав. Отримав великий штраф тоді, втратив місце в складі. Потім вже по ходу сезону набирав форму. Бували й інші випадки, але не скажу, що дуже часто. Зазвичай, якщо людина спізнюється, то дзвонить і каже, що запізниться на день-два. Всяке буває, може квитки взяти не вийшло. Якщо день-два, тоді можна і пробачити. Хоча й такого бути не повинно. Але коли на тиждень, це вже ні в які рамки не лізе».
«Найчастіше спізнюються легіонери із Бразилії, - продовжує Дем'яненко . Напевно, у них це в крові. Вдома побували, хочеться ще на кілька днів продовжити відпустку. Але є контракт, і його потрібно виконувати. А що б хтось запізнювався в часи... моєї ігрової кар'єри, так взагалі не пригадую».
Нагадаємо, «Динамо» пробуде в Марбельї до 1 лютого. Сьогодні підопічні Олега Блохіна зіграють контрольний матч з румунською «Стяуа».