Хоча сам голкіпер (до речі, ДУЖЕ непоганий голкіпер) заперечує агресію у бік фанатів і бажає особисто їм донести, що в його жесті під час матчу «Динамо» - «Шахтар» у 2011 році не було нічого кримінального. «Готовий зустрітися з фанами і розставити усі крапки над «i», - повідомляє портал
«Сегодня».
А ми лише додамо, що є у Рибки й більш вагомі аргументи, аніж прості вибачення. Справа в тому, що Олександр стрімко повертає свою блискучу форму, яка «простоювала» два роки через дискваліфікацію.
Читайте також: Михайло Михайлов про Рибку, СаШо, Коваля та Бойка