«Якщо арбітр на полі, вибачте, «заряджений», з трибун кричать: «Суддю на мило!». Отож, якщо судді «заряджені» по всій країні, вболівальники мають повне право вийти на вулицю і сказати, що вони думають з цього приводу. Незалежно від того, що скаже їм керівництво клубу, ФФУ чи мер конкретного міста.
Не використовуючи футбольної символіки, ультрас не прикриваються клубом - вони мають повне право виходити на вулицю і тиснути на владу, виступати заслоном між студентами, інтелігенцією і «простітушками» - так званим «народним ополченням», - цитує слова Ярославського
«Сегодня.ua»
, посилаючись наRegnum
.Нагадаємо, раніше президент ФФУ Анатолій Коньков сказав, що шкодує про те, що вболівальники беруть участь у політичних процесах країни.