Два тижні велися переговори про повернення Суареса в Болівію, здавалося, що угода не відбудеться, так як у футболіста виникли проблеми зі зв'язками коліна, але вчора все ж було офіційно оголошено про трансфер півзахисника в «Блумінг».
Суарес, якому в жовтні минулого року виповнився 21 рік, підписав з «Блумінгом» контракт на шість місяців з можливістю його продовження, повідомляє El Pais.
- Я повернувся в «Блумінг» після шестирічної перерви, але це не проблема для мене. Збираюся повністю викладатися на полі, як я робив тоді, коли мені було 14 років, - сказав Суарес в інтерв'ю El Dia.
Відзначимо, що болівійські ЗМІ не повідомляють які-небудь подробиці цього трансферу. Відомо тільки, що керівництво «Блумінга» спочатку планувало взяти Суареса в оренду, а не повністю викуповувати його контракт.