- Цей результат, з урахуванням класу суперника, мабуть, можна занести «Динамо» в актив?
- Ми знову провели два тайми різними складами. Різною вийшла і гра. У першій половині зустрічі виглядали гірше, що не дивно: на цьому етапі підготовки не всі гравці приведені до спільного знаменника. Хтось набрав форму, хтось на шляху до її набуття.
- Чи можна говорити про те, що до перерви на полі був прототип складу на матчі з «Валенсією»?
- Ні. Ні в якому разі.
- Чому сьогодні не зміг зіграти Данило Сілва і коли чекати повернення в лад Євгена Селіна?
- Думаю, точніше на це питання вам дадуть відповідь лікарі. Сілва відчув біль у спині, тому ми дали йому можливість трохи відпочити. А Селін... Процес його відновлення ще триває.
- На першому зборі в Іспанії команда чергує перемоги з нічиїми. Результати мають якесь значення?
- Ніякого. Ми готуємося до відновлення сезону. Футболістам належить набігати певний кілометраж. Зі швидкістю поки не працювали, тому й ноги важкі, і рішення приймаються повільніше, ніж того б хотілося.
- Вперше в ході зимової підготовки «Динамо» не пропустило голів. Це говорить про те, що гра в захисті потроху налагоджується?
- Поживемо - побачимо...