Головний тренер «Скендербеу»: «Київський клуб входить до числа найсильніших у Європі»

Світовий футбол 10 Вересня, 08:16
Наставник албанського клубу прокоментував перемогу у національному чемпіонаті та поділився очікуваннями від матчу з «Динамо» у 1 турі Ліги Європи.

Наставник «Скендербеу» Ілір Дайя розповів про перемогу у першому турі чемпіонату Албанії над «Фламуртарі» (2:0) і майбутній матч з «Динамо».



«Ми почали поєдинок дуже добре, забили гол, продовживши грати обережно. У першій половині зустрічі «Фламуртарі» діяв також непогано, створивши деякі небезпечні моменти біля наших воріт. У другому таймі ми змогли трошки поліпшити гру, не залишивши занадто багато місця супернику. Ця перемога далася нам важко.



Наша гра була далека від ідеальної, але я радий, що ми все ж здобули цю перемогу. Ігри в чемпіонаті для нас дуже важливі. Хоч ми й виступаємо у Лізі Європи, але ми повинні ніколи не забувати про ігри в чемпіонаті, які є для нас пріоритетними.



Сьогоднішня гра відрізнялася від тієї, що чекає нас в четвер. Матчі проти «Фламуртарі» і «Динамо» будуть різні, адже київський клуб входить до числа найсильніших клубів у Європі. Як по темпу гри, так і за швидкостями всі побачать зовсім інший матч», - сказав Дайя в інтерв'ю офіційному сайту команди.

Нагадаємо, матч «Динамо» - «Скендербеу» відбудеться у Києві 14-го вересня