Вихованець київського «Динамо» Дмитро Коркішко, контракт якого з «біло-синіми» завершився 30 грудня минулого року, може стати гравцем білоруського чемпіонату.
За повідомленням
MatchDay
, у послугах екс-динамівця зацікавлений ФК «Мінськ».Нагадаємо, раніше Коркішко був на перегляді у ліберецькому «Словані».