Коркішко гратиме в Білорусії?

Динамо Київ 29 Січня, 06:45
Вихованець київського «Динамо» Дмитро Коркішко, контракт якого «біло-синіми» завершився 30 грудня минулого року, може стати гравцем білоруського чемпіонату.

Вихованець київського «Динамо» Дмитро Коркішко, контракт якого з «біло-синіми» завершився 30 грудня минулого року, може стати гравцем білоруського чемпіонату.

За повідомленням

MatchDay

, у послугах екс-динамівця зацікавлений ФК «Мінськ».

Нагадаємо, раніше Коркішко був на перегляді у ліберецькому «Словані».