Дьємерсі Мбокані: «Однією з причин мого переходу в «Динамо» став саме Блохін»

Динамо Київ 29 Січня, 09:57
Форвард київського «Динамо» розповів нові подробиці своєї адаптації в українському клубі.

- Влітку ви перейшли в «Динамо», а не в «Ліверпуль». За минулі півроку хоч раз про це пошкодували?

- Ще я міг опинитися в «Ювентусі». Але «Динамо» стало для мене найкращим вибором. Я довго зважував усі «за» і «проти», радився. Поки я ні про що не шкодую.

- Погодьтеся, що конкуренція в тому ж «Ліверпулі» і « Ювентусі» в нападі була б вище...

- Конкуренція існує в кожній команді. У мене є досвід виступів у «Монако», коли я молодим футболістом прийшов туди і намагався потіснити більш досвідчених нападників. У «Динамо» виступає гравець збірної Нігерії Браун Ідейє, це класний форвард, він завжди готовий забивати. Наше суперництво йде «Динамо» тільки на користь.

- Екс-тренер «Монако» Гі Лякомб сказав, що у вас не вийшло заграти там через зоряну хворобу. Спокуси Монте-Карло заважали зосередитися на футболі?

- Причина була абсолютно не в цьому. Я приїхав у Монако з дружиною і дитиною, казино та інші розваги мене не цікавили. Трансфер обійшовся клубу в 8 млн євро, я почав виступати в стартовому складі, але потім почалися розбіжності з президентом і тренером. У такій ситуації складно було показувати всі свої найкращі якості.

- У вашій кар'єрі були такі ж імпульсивні наставники, як Олег Блохін?

- У кожного тренера непростий характер. Але однією з причин мого переходу в «Динамо» став саме Блохін. У нас чудові стосунки.

- Хто зараз в «Динамо» лідер, хто в складний момент може повести партнерів за собою?

- Один футболіст перемоги команді не принесе. Особисто для мене всі гравці, які виходять на поле є лідерами. Їм довірили місце в складі і чекають хорошої гри.

- Наскільки вам допоміг одночасний прихід в «Динамо» франкомовних Тремулінаса і Беланди?

- Це був дуже важливий момент. Крім них, я багато спілкуюся з Брауном Ідейє та Лукманом Аруною. З'явилися спільні інтереси, знайомі. Разом нам ніколи не нудно.

Також конголезький нападник розповів, що не хоче завершувати футбольну кар’єру на батьківщині. – Мабуть, я залишуся в Європі, тут народилися мої діти, – цитує Мбокані газета «Команда».