Напередодні старту Ліги чемпіонів лідер «Барселони» Ліонель Мессі зіграв гімн найпрестижнішого клубного турніру у світі на фортепіано.
Лео зупинився на моменті, коли у гімні співається «The Champions».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Напередодні старту Ліги чемпіонів лідер «Барселони» Ліонель Мессі зіграв гімн найпрестижнішого клубного турніру у світі на фортепіано.
Лео зупинився на моменті, коли у гімні співається «The Champions».