— Зрозуміло, що серед усіх чвертьфінальних пар Кубка України одноосібно виділяється протистояння «Металіста» і «Динамо», - каже екс-форвард. Чесно кажучи, хотілося, щоб ці команди зустрілися хоча б у півфіналі, але якщо вже жереб випав таким чином, то нічого не вдієш. Це має бути дуже хороший матч, тому що на сьогоднішній день — це дві елітні команди, причому одного рівня, тому, думаю, це буде цікава гра, яка сподобається і фахівцям, і звичайним глядачам. Від гри чекаю лише самого позитивного, головне, щоб судді не зіпсували саму гру. Адже ми розуміємо, що у такому матчі від суддівської бригади буде залежати дуже багато, тому хочеться, щоб вони не заважали. А виграє нехай той, хто буде сильнішим. Але я би сказав, що шанси — 50 на 50, і цю гру буде дуже приємно подивитись.
На мою думку, сьогодні київське «Динамо» вже не те, що було напередодні осіннього поєдинку проти «Металіста» — вони вже вийшли із тої кризової ями, в якій були. Вони зараз на досить непоганому рівні, тому надавати комусь перевагу я би не наважився. Повторюсь, що матч має бути дуже хорошим та видовищним. Це однозначно.