Алієв: гол + пас = перемога «Анжі»

Динамо Київ 29 Січня, 16:21
Новачок «Анжі» Олександр Алієв забив свій перший гол у складі махачкалінської команди на 33-ій хвилині товариської зустрічі з румунським «Васлуєм», яка проходила у Туреччині. Взяття воріт відбулося з пенальті, яке заробив півзахисник Ілля Максимов.

Новачок

«

Анжі

»

Олександр Алієв забив свій перший гол у складі махачкалінської команди в 

товариській зустрічі з румунським 

«

Васлуєм

»

,

яка

проходи

ла

 у Туреччині.

 

 

 

 

Непогану продуктивність продемонстрував екс-динамівець Олександр Алієв. У черговому спаринговому матчі «Анжі», Алієв поклав початок перемоги своєї команди голом з пенальті на 33-ій хв. матчу, а в другому забитому голі махачкалінців став автором результативної передачі. Так тримати!

У підсумку матч завершився із рахунком 2-1 на користь Махачкали, - повідомляє офіційний сайт клубу. 

«Анжі» - «Васлуй» - 2:1 (1:1) 

Голи:

Алієв, 33, з пенальті, Георгіу, 44, з пенальті, Бухаров, 65. 

«Анжі»:

Кержаков, Агаларов (Єщенко, 46), Ангбва (Бистров, 57), Гаджибеков, Григалава, Єпуряну, Мкртчян (Абдулавов, 55), Алієв, Максимов, Бухаров (Сердеров, 67), Смолов. 

«Васлуй»:

Барьян, Папп, Андерсон, Паита, Луш, Георгіу, Ндоє, Браганса, Адаілтон, Уеслі, Вільян. 

Попередження:

Алієв, 44, Бухаров, 66. 

Суддя:

Е. Мухчінов (Азербайджан).