Богуш підписав контракт з Ворсклою

Динамо Київ 29 Січня, 19:38
Екс-голкіпер «Динамо» підписав із полтавчанами контракт на півтора року.

За повідомленням vorskla.com.ua, сьогодні вирішувалося питання про укладання угоди із досвідченим воротарем і сторони досягли згоди, підписавши півторарічний контракт.

Тридцятирічний Богуш має досвід виступів у єврокубкових турнірах. Також зі складу «Динамо» викликався до національної збірної України. Був основним голкіпером «біло-синіх» у сезоні 2008/2009, у якому кияни виграли чемпіонат України та дійшли до півфіналу Кубка УЄФА. У тому ж сезоні був визнаний кращим голкіпером України за версією сайту UA-Футбол. Всього ж за Динамо провів 25 матчів та пропустив 13 м’ячів.