. - написав Євген.
Екс-гравець збірної України Євген Левченко на своїй сторінці у Твіттері висловив жаль, що політичну кризу не можна вирішити на футбольному полі. «Було б цікавіше, якби відносини з'ясували не на Майдані, а на футбольному полі»
Після цього президент київського «Динамо» Ігор Суркіс в ефірі програми
«ТСН. Про Спорт»
підтримав ідею Левченка, повідомивши, що він навіть теплий манеж в Конча-Заспі надасть, аби суперники погодилися.«Я готовий надати поле для злагоди і миру в нашому суспільстві. Щоб було тепло, комфортно, у дружній обстановці. Можна зіграти такий матч примирення», - сказав Суркіс.