Ультрас «Севастополя»: Зробимо все, щоб допомогти своїм друзям і народу

Динамо Київ 30 Січня, 06:09
Ультрас «Севастополя» висловив офіційну позицію стосовно політичних подій, що відбуваються в Україні.

Позиція Ультрас Севастополь, з приводу ситуації в країні.

Бачачи все, що відбувається, ми не могли залишитися осторонь і не висловити свою позицію.

Ми, фанати ФК «Севастополь», засуджуємо владу України, дії силових структур і людей які їм допомагають. Як одні з тих, хто частіше за всіх потрапляють під прес системи, ми добре знаємо, що таке сучасна правоохоронна система, які люди там працюють і як вони ведуть діалог з простими людьми. Ми не раз опинялися в катівнях відділень, де нас били, і будь-якими, в тому числі незаконними, методами намагалися домогтися визнання або свідчень.

У даний момент наші друзі і брати по навколофутбольної сцени України, ведуть бої не тільки з бандитською владою яка захопила нашу країну, але з продажними тварюками, які за копійки готові калічити своїх співгромадян, заради сьогочасної наживи.

Ми вважаємо, зараз йде боротьба не за ЄС, не проти Росії або ТЗ, не бандерівців з росіянами, півдня з заходом, а війна народу, народу України, і тих хто говорить українською, і тих хто говорить російською, і тих у кого герой Бандера і тих у кого герої солдати Червоної армії з режимом Януковича, з бандитами які даючи людям крихти, відбирають у них майбутнє.

Тому ми рішуче заявляємо, що ми зробимо все щоб допомогти своїм друзям і народу України, перемогти цей бандитський режим. Щоб народ України, в будь-якому куточку нашої країни, жив вільно!

Також хочемо попередити всіх, хто ходить на наш сектор, якщо хтось буде помічений у продажі своєї душі Партії регіонів, то буде жорстоко покараний.

Закликаємо всіх севастопольців, перестати шукати ворогів серед свого народу, а побачити справжнього ворога, який затуманюючи вам очі, скоро зробить вас рабами. Вони вже нас кинули, вони вже почали відбирати нашу землю, вони вже перетворюють наше місто в смітник. Перестаньте бояться «западенців», «бандерівців», «фашистів», це вигаданий ворог, всі люди яких ви так називаєте, громадяни однієї з вами країни і вони не мріють щоб ви забули свою справжню національність або відібрати у вас вашу історію, вони просто хочуть жити у вільній, сильною, успішною країні, щоб кожна людина влітку міг відпочивати на прекрасних кримських пляжах, а взимку підкорювати засніжені карпатські гори.

Подумайте не один раз, перш ніж підтримати владу, якій на вас наплювати.

Це остаточна і єдина позиція Ультрас Севастополь!