Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко глузує з призначення Франка Арнесена на посаду спортивного директора ФК
«Металіста
».
«Вітаю» Металіст. З Арнесена сміялася уся Бундесліга. А «Гамбург» досі пожинає плоди його трансферних праць, - написав Вацко на своїй сторінці в Твіттері.
У четвер, 30 січня, ФК «Металіст» оголосив про призначення спортивним директором данеця Франка Арнесена, який свого часу працював на аналогічній посаді в «Гамбурзі».