Кардаш: Ярмоленко? Англія? Та ну...

Динамо Київ 30 Січня, 16:52
Колишній гравець "Динамо" вважає, що Андрій створений для інших чемпіонатів.

 

І Коноплянці, і Ярмоленку ще не занадто пізно переходити на топ-рівень - хлопцям по 24 роки, вони молоді, "в самом соку". І взагалі, вік тут ні до чого, повідомляє Василь Кардаш ресурсу ФАЕРЫ.ру. Головне, що вони відмінно грають скрізь, де виступають.



Але Англія - це для Коноплянки, але ніяк не для Ярмоленка. "Точно не Англія", - каже Кардаш. "Скоріш, для нього підійде Італія або Німеччина".