Олег Блохін пояснив, чому Тремулінасу буде краще в оренді

Динамо Київ 30 Січня, 19:19
Головний тренер київського «Динамо» прокоментував перехід французького захисника Бенуа Тремулінаса до кінця сезону на правах оренди в «Сент-Етьєн».

Головний тренер київського «Динамо» прокоментував для «СЕ» в Україні» перехід французького захисника Бенуа Тремулінаса до кінця сезону на правах оренди в «Сент-Етьєн»:





«Ми не могли не піти назустріч гравцеві, який має реальний шанс поїхати на чемпіонат світу. Така можливість для кожного футболіста має величезне значення.

Тремулінас попросив відпустити його на півроку в оренду в один з французьких клубів, щоб якомога більше перебувати в полі зору Дідьє Дешама.

Ми обговорили ситуацію з президентом клубу  і прийшли до спільного висновку, що Бенуа було б складно конкурувати за місце в складі з урахуванням безсумнівного прогресу Євгена Макаренка і швидкого повернення в гру після травми Євгена Селіна.

«Динамо», на відміну від «Сент-Етьєна» не могло гарантувати Тремулінасу твердого місця в складі з урахуванням гостроти конкуренції та існуючого в нашому чемпіонаті ліміту на легіонерів.

Бажаємо йому вдало проявити себе у французькому клубі і потрапити у складі збірної своєї країни на чемпіонат світу», - сказав Блохін.