Яковенко переходить в «Малагу»

Динамо Київ 31 Січня, 06:23
Як повідомляє іспанська преса, керівництво «Малаги» домовилося про оренду Олекандра Яковенко.

Як повідомляє іспанська преса

, керівництво

«Малаги

» домовилося про оренду Олекандра Яковенко.

Український нападник, який так і не зміг закріпитись в складі «Фіорентини», наступні пів року проведе в Іспанії. Тренер «фіалок» не був проти оренди, так як на даний момент не бачить Олександра в основному складі своєї команди.

Сьогодні гравець прибуде в Малагу, де пройде медичний огляд і підпише контракт з іспанським клубом.

Нагадаємо, що за «фіалок» в цьому сезоні Олександр зіграв всього в 6-ох матчах.

Є шанси, що він зіграє проти «Динамо» в лютому.