Як повідомляє іспанська преса
, керівництво
«Малаги
» домовилося про оренду Олекандра Яковенко.
Український нападник, який так і не зміг закріпитись в складі «Фіорентини», наступні пів року проведе в Іспанії. Тренер «фіалок» не був проти оренди, так як на даний момент не бачить Олександра в основному складі своєї команди.
Сьогодні гравець прибуде в Малагу, де пройде медичний огляд і підпише контракт з іспанським клубом.
Нагадаємо, що за «фіалок» в цьому сезоні Олександр зіграв всього в 6-ох матчах.
Є шанси, що він зіграє проти «Динамо» в лютому.