Олексій Семененко: «Є великий ризик, що матч «Динамо» - «Валенсія» в Києві не відбудеться»

Динамо Київ 31 Січня, 10:22
Віце-президент київського «Динамо» заявив, що перший матч 1/16 Ліги Європи може пройти не в Києві.

Віце-президент київського

«Динамо»​

 

заявив, що перший матч 1/16 Ліги Європи може пройти не в Києві, повідомляє dynamo.kiev.ua.

 - Є великий ризик того, що матч у Києві не відбудеться. Коли ми про це дізнаємося остаточно? Про це нас УЄФА ще не інформувало, але я думаю, що це буде 8-10 лютого. Ми вже розглядаємо кілька варіантів того, де можна буде проводити матч, але про це ще говорити рано.

Наприклад, якщо УЄФА дозволить проводити матч в Україні, чи можна говорити про те, що один з варіантів перенесення - Львів? Ні. Там такі ж соціально-політичні проблеми як і в столиці. Чи зможе «Динамо» провести свій матч у Донецьку або у Харкові? Для мене це питання риторичне. Нам потрібна підтримка вболівальників, але я не думаю, що донеччани будуть вболівати за «Динамо», так само, як і навряд чи підтримували б наші вболівальники на «Олімпійському» донецький «Шахтар».

Якщо ж шукати місце проведення за кордоном, то там вже спрацьовують і важелі бізнесу - де будуть кращі умови там і будемо грати.

Взагалі ж все залежить від рішення УЄФА. Скажу тільки, що у нас вистачає досвіду, щоб у Києві за один день організувати матч на «Олімпійському», - розповів Семененко в ефірі радіо «Промінь».