Колишній гравець «Динамо» віднині буде грати бозна-де.
А це не просто в Бразилії (врешті решт це його Батьківщина), а серія С, клуб «Форталеза». Про це повідомляє «FutNet», і додає, що футболіст вже сьогодні буде презентований вболівальникам.
До речі, українські вболівальники зі стажем можуть запитати у своїх жінок, що таке Форталеза. Мають пам’ятати - саме у цьому місті відбувалися дії у бразильському серіалі «Тропіканка». Ось і новий герой із Києва прибув.