«Динамо» на кілька днів попрощалося з Марбельєю

Динамо Київ 2 Лютого, 11:45
Після закінчення контрольного матчу двох «Динамо» - київського та бухарестського - гравці «біло-синіх» перебували у піднесеному настрої.

Причому не тільки через впевнену перемогу і продемонстровану, як для нинішнього етапу підготовки, якість гри.

Футболістам після 19 днів першого тренувального циклу Олег Блохін надав три вихідних дні!

Право вільного вибору

Тренери дали можливість підопічним самим вибирати, де проводити законні міні-канікули. Одні вирішили залишитися тут, в Іспанії, біля морського узбережжя, де встановилася прекрасна погода. Інші повернулися в морозний, але від цього не менш близький серцю Київ. До слова, з легіонерів це Браун Ідейє та Джермейн Ленс. Були й ті, хто «метнувся» на три дні в рідні краї. Мігель в довколишній Лісабон, Александар Драгович до Відня, Лукман Аруна в Монте-Карло. Не до відпочинку генеральному директору клубу Резо Чохонелідзе, наступного тижня в Швейцарії в штаб-квартирі УЄФА його чекають важливі зустрічі і наради.

Старт другого збору 5 лютого

Єдина умова - в обід 5 лютого всі футболісти повинні зібратися в іспанській Марбельї, на початок другого тренувального збору.

У його рамках, окрім щоденних тренувань, намічено проведення п'яти контрольних матчів. На сьогоднішній день ми маємо підтвердження і повідомляємо вам про чотири з них:

8 лютого - «Легія» (Польща)

9 лютого - «Ельфсборг» (Швеція)

12 лютого - «Малага» (Іспанія)

13 лютого -

суперник уточнюється

16 лютого - «Гуанчжоу» (Китай)

17 лютого «Динамо» повертається до Києва, де через три дні, 20 лютого, проведе перший офіційний матч у 2014 році, в 1/16 фіналу Ліги Європи проти іспанської «Валенсії».

Детальніше про перший збір читайте ТУТ.