Футбольний експерт Артем Франков на своїй конференції на сайті matchday.com розповів, хто на його думку є найгіршими придбаннями «Динамо».
«Майкл - це загадка, але статистика у нього була хороша тільки по одному матчу - загадковим 2:2 з «Арсеналом». Каламутна якась історія.
Потрібно пам'ятати про Алессандро, хоча в цілому гравець то був непоганий, що й довів у Бразилії. Пролетіли і з Родріго - він не вписався, і з Клебером, якого тут тихо не любили, і з Верпаковскісом, який нормально провів рівно один сезон ... А чи можна назвати хорошим трансфером Нінковича - скільки він награв то за десять років?!
У нас взагалі вкрай мало придбань, про які без питань можна сказати - це так, це високий клас»,
- написав Франков.
Читайте також:
ТОП-10 невдалих трансферів «Динамо» Київ. ВІДЕО