- У київському «Динамо» був один з кращих періодів моєї роботи. Там було комфортно працювати, відносини з усіма співробітниками клубу були хорошими, було багато цікавих матчів. З хлопцями все було чудово, ділили відповідальність, працювали... З керівниками і після мого відходу залишилися нормальні стосунки. Досить хороший період. І не сказав би, що маленький період - чотири роки, - цитує Сьоміна РБК.
Юрій Сьомін: «З «Динамо» у мене був чудовий період»
Колишній тренер столичного клубу розповів про часи роботи в команді.