Гравець молодіжної збірної України в інтерв’ю офіційному сайту «Волині» поділився враженнями після перемоги своєї команди на Кубку Співдружності.
- Як оціниш свою гру на турнірі і як її оцінив Ковалець?
- У мене було дуже багато мотивації, вважаю, що добре підготувався до турніру. Мав моменти чи не в кожному матчі, у грі з Литвою забив, але рефері відмінив «чистий» гол. Приємно, що головний тренер похвалив за виступ на турнірі, сказав, що я зіграв добре. Але все одно це не гарантує майбутніх викликів у «збірну», їх треба доводити грою.
- Який матч був на Кубку Співдружності найважчим, на твою думку?
- З білорусами, в яких виграли тільки завдяки їхньому автоголу наприкінці матчу. Вони «вперлися» дуже сильно.