Спортивний директор «Динамо» виствітлив напружене питання щодо можливого перенесся матчу Ліги Європи проти «Валенсії».
«Ультиматуму про перенесення матчу із «Валенсією» немає, оскільки УЄФА ніяких рішень ще не приймало. Ми дуже сподіваємося, що все заспокоїться, і ми будемо грати вдома. Квитки в касах продаються. Звичайно, «Валенсія» підтримує перенесення, адже їхати сюди в зиму нікому не хочеться. Щодо варіантів перенесення матчу, вони вже обговорювалися, але Ігор Михайлович Суркіс поки їх не озвучував. Все ж сподіваємося, що будемо грати в Києві», - заявив Михайличенко в рамках веб-конференції на
- Багато вболівальників жартують, що Артема Кравця повернули в «Динамо» спеціально для того, щоб обіграти «Валенсію».
- Напевно, у багатьох уболівальників в пам'яті той феєричний поєдинок, де Артем забив два м'ячі. Всі, і ми в тому числі, хочемо вірити в це. Олег Блохін дає йому шанс повернутися на колишній рівень. Звичайно ж, все залежатиме від нього і його роботи.