Яковенко: «Я хочу приносити користь команді»

Світовий футбол 4 Лютого, 13:13
Останнім придбанням "Малаги" цієї зими став український півзахисник Олександр Яковенко.

Останнім придбанням «Малаги» цієї зими став український півзахисник Олександр Яковенко.

Гравець поділився враженнями про новий клуб і розповів про свої амбіції в новому чемпіонаті:



«

Почуваю я себе добре. Мені подобається це місто і команда. Я вже познайомився з деякими гравцями, також була розмова з тренером. Мене дуже тепло прийняли, тут дружня обстановка... Я дуже поважаю цю

команду. Торік, коли я виступав за «Андерлехт» ми грали з ними в Лізі Чемпіонів. Вони відмінно зіграли той матч.

Що стосується моїх амбіцій... Моя головна мета зіграти якомога більше матчів, і допомогти команді потрапити в «євро-зону», бути важливою частиною цієї команди і

приносити їй користь» - сказав Олександр в інтерв'ю офіційному сайту «Малаги».