Рано-вранці в терміналі D можна було побачити людей, одягнених в динамівську екіпіровку. Раніше інших в аеропорт прибув адміністративний персонал з метою здати в багажний відділ бокси з інвентарем, необхідним на зборі.
Незабаром в залі аеропорту з′явились і футболісти, які вирішили провести декілька наданих після першого збору вихідних у Києві.
Це Максим Коваль, Артур Рудько, Євген Макаренко, Дмитро Рижук, Євген Селін, Андрій Цуріков, Віталійс Ягодінскіс, Сергій Сидорчук, Роман Безус, Денис Гармаш, Андрій Ярмоленко, Артем Кравець, Джермейн Ленс і Браун Ідейє.
Решта гравців приєднаються в команді безпосередньо в Марбельї.
Відзначимо, що виклик на збір із першою командою отримав Владислав Калітвінцев. Поки команда проходила першу частину підготовки до сезону, Влад в складі молодіжної збірної України завоював золоті медалі Кубка Співдружності, отримавши при цьому звання кращого гравця турніру.
Всього ж у розпорядженні Олега Блохіна, як і під час першого збору, буде 27 футболістів:
Воротарі: Олександр Шовковський, Максим Коваль, Олександр Рибка, Артур Рудько;
Захисники: Євген Макаренко, Євген Хачеріді, Александар Драгович, Євген Селін, Даніло Сілва, Домагой Віда, Дмитро Рижук, Віталійс Ягодінскіс;
Півзахисники: Олег Гусєв, Мігел Велозу, Денис Гармаш, Юнес Беланда, Лукман Аруна, Роман Безус, Сергій Сидорчук, Огнен Вукоєвич, Андрій Цуріков, Владислав Калітвінцев;
Нападники: Артем Кравець, Андрій Ярмоленко, Джермейн Ленс, Браун Ідейє, Дьємерсі Мбокані.
В особливо гарному настрої перебував Роман Безус, який вже одужав після застуди, через яку він не зміг взяти участь у двох контрольних матчах проти пловдівського «Локомотива» і бухарестського «Динамо».
Олег Блохін з Сергієм Ребровим залишалися на час між зборами в Іспанії. Тому сьогодні на чолі групи гравців на законних правах «старшого» був Сергій Федоров.
Другий етап підготовки до весняної частини поточного сезону триватиме з 5 по 17 лютого.