Ярмоленко: Другий збір – це вже цілеспрямована підготовка до «Валенсії»

Динамо Київ 5 Лютого, 09:34
Півзахисник «Динамо» в інтерв’ю каналу «Футбол 1» прокоментував початок нового збору своєї команди.

- Як провели цей час?

- Провів три дні з сім'єю, вдома відпочивав.

Головний тренер попереджав, що на першому зборі будемо більше бігати, а другий збір - вже цілеспрямована підготовка до «Валенсії».

- Відпочили хоч трохи після першого збору?

- Звичайно. Часу достатньо між зборами, щоб відпочити, побачитися з сім'єю.