- Як провели цей час?
- Провів три дні з сім'єю, вдома відпочивав.
Головний тренер попереджав, що на першому зборі будемо більше бігати, а другий збір - вже цілеспрямована підготовка до «Валенсії».
- Відпочили хоч трохи після першого збору?
- Звичайно. Часу достатньо між зборами, щоб відпочити, побачитися з сім'єю.