Перед матчем Бундесліги проти «Шальке» футболісти берлінської «Герти» встали на коліна. Цей жест прийшов з США, де гравці в американський футбол висловлюють таким чином протест проти дискримінації.
«Герта» підтримує толерантність і відповідальність. За толерантний Берлін і світ без упереджень. Зараз і назавжди!»- прокоментував акцію твіттер команди.