Віктор Чанов: «Коваль ще дуже сирий»

Динамо Київ 5 Лютого, 11:21
Колишній голкіпер київського «Динамо» поділився своїми думками про нинішніх голкіперів українського клубу.

- Коваль ще дуже сирий. Його занадто рано витягли із Запоріжжя. Треба було йому дати ще рік пограти в «Металурзі». А його дуже рано забрали в «Динамо» і кинули в пекло. Звичайно, почалися помилки і психологічна неврівноваженість. Йому треба заспокоїтися і виходити на матч, не думаючи, що скажуть уболівальники,

- цитує Чанова matchday.com.ua.

- Які враження від спільної роботи з Шовковським?

- До нього потрібен специфічний підхід. Він дуже великий філософ. На нього ні в якому разі морально не можна тиснути. Я йому відразу сказав: «Ти прекрасно знаєш, хто я, і скільки я зробив для цього клубу - але це ні в якому разі не зменшує твоїх чеснот. У тебе є своя думка - я в будь-який час готовий тебе вислухати». Він відразу ж перейнявся, і ніяких проблем у нас не було. Вважаю, що наша спільна робота вдалася. Того року, коли я працював з ним, Шовковський не зробив жодної помилки.

- Він - найсильніший воротар в історії незалежної України?

- Це навіть не обговорюється. Це факт. Він залишив хороший слід.