Ленс: У складі «ПСВ» я вже перетинався з «кажанами»

Динамо Київ 5 Лютого, 11:43
Півзахисник «Динамо» розповів про власний досвід зустрічей з іспанською «Валенсією».

- На зборі будемо посилено готуватися до матчів з «Валенсією». Це складний, але прохідний суперник. У складі «ПСВ» я вже перетинався з «кажанами». Правда, це був не дуже вдалий досвід - поразка і нічия. Цього разу, сподіваюся, що все складеться краще»,

- цитує Ленса канал «Футбол 1».