Колишній півзахисник збірної України Євген Левченко, який оголосив нещодавно про завершення кар'єри, порівняв тренерів, які запрошували його в національну команду - Олега Блохіна, Леоніда Буряка та Олексія Михайличенка.
- Це три представника однієї школи. Великої різниці між ними немає - це учні Лобановського, які працюють за його конспектами ... Є різниця в передачі думок, але суть одна. Моя суто особиста думка - їх проблема в тому, що вони не вважають за потрібне розвиватися. Ставлять себе набагато вище гравців. Звичайно, всі вони - великі спортсмени. Але тренер зобов'язаний бути не тільки авторитетом для підопічних. Робота наставника - це ще й щоденна клопітка праця, саморозвиток. Ван Галь, наприклад, дуже своєрідний, але він постійно вчиться і розвивається. Якими б конспектами наші фахівці не володіли, ці конспекти старіють!
- сказав Левченко в інтерв'ю газеті «Команда».