Леонід Буряк: Який об`єднаний чемпіонат, враховуючи політичне підгрунтя цього задуму?

Динамо Київ 5 Лютого, 14:30
Легендарний гравець та тренер «Динамо» про Об`єднаний суперкубок в Ізраїлі та ідею об`єднання чемпіонатів загалом.

- Леонід Йосипович, наскільки для вас є цікавими матчі Об’єднаного Суперкубка?

- Для команд – це найоптимальніший варіант підготовки. Усі команди уникають сильних суперників. А тут три матчі на достатньо високому рівні.

- А для глядачів цей турнір є цікавим?

- Погано, що турнір проходить не в тих країнах, в яких є зацікавленість до нього. Але через кліматичні умови він там і не може проходити. В Ізраїлі відвідуваність ігор турніру не висока, стадіон напівпорожній.

- Об’єднаний Суперкубок проводиться для піару ідеї об’єднати чемпіонати. Вважаєте цю ідею ще актуальною?

- У спортивному плані – це буде інший рівень. Але Україна обмежиться 8-ма командами. Там не гратимуть самобутні команди із Луцька, Ужгорода тощо. Там футболу не буде. Це погано. А так, в плані спортивному це цікаво глядачам, фінансова складова є цікавою для клубів. Це усе повинні обговорювати чиновники за круглим столом. Особисто я наразі, враховуючи політичну складову, не бачу можливості об’єднати чемпіонати.