У сьомому поєдинку в своїй історії збірна України грала на виїзді проти Хорватії. На другий тайм наставник «синьо-жовтих» випустив 20-річного новобранця «Динамо» Андрія Гусіна.
Через 20 хвилин юний форвард уже відзначився голом. Ще через 4 роки, коли до «Динамо» повернувся Валерій Лобановський, Гусіна перевели у півзахист. Та, навіть, граючи на позиції опорника, Андрій пам'ятав свої навички форварда, і продовжував забивати - як за клуб, так і за національну збірну.