Мірча Луческу: «Ми по праву зайняли перше місце»

Футбол України 6 Лютого, 07:17
Головний тренер «Шахтаря» прокоментував перемогу своєї команди на Об′єднаному суперкубку.

Головний тренер «Шахтаря»

прокоментував перемогу своєї команди на Об′єднаному суперкубку.

- Хороший турнір для нашої підготовки. Результат роботи побачимо пізніше, коли почнемо виступи у Лізі Європи та чемпіонаті України. Що стосується турніру, то я задоволений своєю командою в усіх трьох іграх. Мотивація у всіх футболістів була на найвищому рівні, всі хотіли виграти турнір. Ні в кого немає сумнівів, що ми по праву зайняли перше місце.

За словами румунського тренера, турнір був черговим етапом підготовки команди до відповідальних офіційних матчів, тому він дозволив собі певні експерименти зі складом. - Це тренувальні матчі, через які ми готуємося до більш важливих - офіційних. Була б у мене можливість, ми б кожний тайм на зборах проводили різними складами. Я довіряю всім своїм гравцям і не сумніваюся, що ніхто з них не зіпсує гру, - цитує Луческу «СЭ».

Нагадаємо, що друга частина української Прем’єр-ліги розпочнеться з принципового протистояння «Динамо» - «Шахтар», матч відбудеться 1 березня в Києві.