Жан-Ліу Тріо: Тремулінасу було нудно в «Динамо»

Динамо Київ 6 Лютого, 07:55
Президент «Бордо» озвучив причину переходу французького півзахисника в «Сент-Етьєн».

Президент «Бордо»

озвучив причину переходу французького півзахисника в «Сент-Етьєн»

- До мене підійшов агент Бенуа і сказав, що йому нудно в «Динамо» через відстуність ігрової практики, тому він хотів би провести другу частину сезону у Франції на правах оренди. Ми не очікували, що Тремулінас та Фаузі Гулам мають одного і того ж агента, який вів трьохсторонні перемовини між «Наполі», «Динамо» та «Сент-Етьєном». В результаті Гулам, який також виступає на позиції лівого захисника, в останні дні трансферного вікна перейшов в «Наполі», а Бенуа опинився в «Сент-Етьєні». Дивний трикутник, в якому я навіть не намагаюся розібратися. Тому, самі розумієте, чому Тремулінас перейшов до «Сент-Етьєну», а не в «Бордо»,

- цитує Тріо webgirondins.com.